Офiцiйний сайт народного депутата України VIII скликання, виборчий округ №25
49008 місто Дніпро, вул. Робоча, буд. 83 (068) 774-87-43
Графік роботи: вівторок з 10:00 до 17:00
 


  • Головна
  • Законотворчість
  • Пропозиції Президента до Закону "Про внесення зміни до статті 13 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку"

Пропозиції Президента до Закону "Про внесення зміни до статті 13 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку"

ЗАКОН УКРАЇНИ

«Про внесення змін до деяких Законів України щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку з метою першочергового забезпечення потреб оборонної промисловості та відбудови об’єктів інфраструктури»

Верховна Рада України постановляє:

I. Статтю 13 Закону України «Про зовнішньоекономічну діяльність» (Відомості Верховної Ради УРСР (ВВР), 1991, N 29, ст. 377) доповнити новою частиною такого змісту:

«Експортні операції з металобрухтом здійснюються відповідно до цього Закону, з урахуванням особливостей, визначених у Законі України «Про металобрухт» та Законі України «Про вивізне (експортне) мито на відходи та брухт чорних металів».».

ІІ. Прикінцеві та перехідні положення.

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Тимчасово, строком на три роки з дня набрання чинності цим Законом, ставки вивізного (експортного) мита на товари, зазначені в пункті 1 Закону України «Про вивізне (експортне) мито на відходи та брухт чорних металів» (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., № 1, ст. 1; 2007 р., № 4, ст. 35), складають 35 євро за 1 тонну.

3. Тимчасово, строком на три роки з дня набрання чинності цим Законом, зупинити дію частини першої статті 9 Закону України «Про металобрухт» (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 25, ст. 212; 2007 р., № 9, ст. 73; 2011 р., № 25, ст. 185).

4. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність з цим Законом.

Повний текст