Офiцiйний сайт народного депутата України VIII скликання, виборчий округ №25
49008 місто Дніпро, вул. Робоча, буд. 83 (068) 774-87-43
Графік роботи: вівторок з 10:00 до 17:00
 


  • Головна
  • Законотворчість
  • Проект Закону України 2788-1 від 22.05.2015 “Про внесення змін до закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей» (щодо оздоровлення дітей, які прибули із зони проведення АТО та переміщених з території АР Крим)”

Проект Закону України 2788-1 від 22.05.2015 “Про внесення змін до закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей» (щодо оздоровлення дітей, які прибули із зони проведення АТО та переміщених з території АР Крим)”

Необхідність термінового прийняття проекту Закону, що пропонується, полягає у актуальності створення правових передумов для забезпечення якісними послугами з оздоровлення та відпочинку дітей, які прибули із зони проведення АТО, дітей загиблих та важкопоранених військовослужбовців.

Тільки на території Дніпропетровської області зареєстровано більше 5 тис. дітей переселенців шкільного віку, які потребують реабілітації, оздоровлення та відпочинку. В масштабах країни ці цифри звичайно вищі.

Проект Закону спрямований на забезпечення гарантій та реалізації прав дитини в сфері організації дитячого оздоровлення та відпочинку, впровадження порядку надання оздоровчих послуг, сприятливих умов для якісного оздоровлення та відпочинку.

Прийняття закону дозволить створити передумови для забезпечення надання якісних послуг з оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій.

Цілі та завдання проекту

Метою законопроекту є захищення інтересів дітей, які прибули із зони проведення АТО, дітей загиблих та важкопоранених військовослужбовців, дітей переміщених осіб з території АР Крим, Донецької та Луганської областей. Забезпечення даної категорії дітей якісними послугами з оздоровлення та відпочинку.

Загальна характеристика і основні положення проекту 

Проектом Закону пропонується:

  • доповнити абзац 10 статті 1 реченням наступного змісту: “діти батьки яких безпосередньо приймають участь у проведенні антитерористичної операції та діти внутрішньо переміщених осіб з території АР Крим, Донецької та Луганської областей”.

           Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання

Нормативно-правову базу в даній сфері складають Конституція України, Закон України “Про оздоровлення та відпочинок дітей». 

Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація даного законопроекту непотребує додаткових витрат з Державного бюджету України.

 Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття законопроекту

Прийняття проекту сприятиме захищенню інтересів та оздоровленню дітей, які прибули із зони проведення АТО, дітей загиблих та важкопоранених військовослужбовців, дітей переміщених осіб з території АР Крим, Донецької та Луганської областей.

Текст законопроекту