Офiцiйний сайт народного депутата України VIII скликання, виборчий округ №25
49008 місто Дніпро, вул. Робоча, буд. 83 (068) 774-87-43
Графік роботи: вівторок з 10:00 до 17:00
 


Програма

Я, Курячий Максим Павлович, усвідомлюючи свою відповідальність перед українським народом, моїми земляками і Президентом України, беру на себе зобов'язання щодо неухильного і повного виконання програми партії «Блок Петра Порошенка», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України.

Буду відстоювати:

  1. Реалізацію курсу Президента України щодо припинення терористичної агресії проти України; захист її державного суверенітету і територіальної цілісності, відновлення миру і спокою. Окупанти будуть вигнані з української землі.
  2. Здійснення інтеграції України в Європейський союз. Україна буде європейською державою, а українці отримають високі соціальні стандарти життя.
  3. Перезавантаження влади, люстрацію чиновників, нещадного знищення корупції, злодійства і хабарництва. Злодії будуть сидіти на нарах, а не в кріслах.
  4. Децентралізацію влади, створення органів самоорганізації населення та наділення їх правом розпорядження місцевим бюджетом в інтересах територіальної громади. Зокрема, відновлення селищної ради в Краснопіллі, ліквідацію підтоплень в Амур-Нижньодніпровському районі, реконструкцію парку Ленінського комсомолу в Красногвардійському районі, облаштування зон відпочинку на ж/м Сонячний. Влада в Україні буде належати народу не на словах, а на ділі.
  5. Створення ефективної системи соціально-правового захисту учасників АТО і членів їх сімей.
  6. Впровадження державного медичного страхування, контролю цін на ліки і медичні послуги. Скасування так званої медичної реформи. Здоров'я людини буде головним пріоритетом політики держави.
  7. Модернізацію галузі житлово-комунального господарства, підвищення якості послуг, встановлення обґрунтованих комунальних тарифів, контролю обслуговуючих організацій з боку мешканців. ЖКГ буде надійною та ефективною галуззю народного господарства.
  8. Реальну свободу підприємницької діяльності, залучення інвестицій для реформування економіки країни, створення нових робочих місць. Українці будуть забезпечені роботою.
  9. Розвиток державних стратегічних підприємств. в першу чергу "Південмашу», як основи обороноздатності країни. Завод буде забезпечений новими заказами для переозброєння української армії.
  10. Підтримку підростаючого покоління, національної культури, традицій та сімейних цінностей. Патріотизм і високі морально-етичні стандарти суспільства будуть основою єдності України.

Механізмом для реалізації та контролю виконання цієї програми стане Окружна громадська рада з числа найбільш активних мешканців округу, які отримають статус моїх радників, як народного депутата України.