Офiцiйний сайт народного депутата України VIII скликання, виборчий округ №25
49008 місто Дніпро, вул. Робоча, буд. 83 (068) 774-87-43
Графік роботи: вівторок з 10:00 до 17:00
 


  • Головна
  • Новини
  • ПИТАННЯ ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ПО ЗАРОБІТНІЙ ПЛАТІ НА «ПІВДЕНМАШІ» — НА ОСОБИСТОМУ КОНТРОЛІ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ— МАКСИМ КУРЯЧИЙ

ПИТАННЯ ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ПО ЗАРОБІТНІЙ ПЛАТІ НА «ПІВДЕНМАШІ» — НА ОСОБИСТОМУ КОНТРОЛІ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ— МАКСИМ КУРЯЧИЙ

На засіданні Кабінету міністрів України було розглянуто питання погашення майже 90-мільйонної заборгованості по заробітній платі працівників «Південмашу» та завантаження підприємства державними замовленнями. Про це повідомив народний депутат Максим Курячий, який брав участь у засіданні Уряду.

“В результаті досить напруженої дискусії, після доповіді про ситуацію на «Південмаші»  голови Державної космічної агенції України Олега Уруського, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк дав доручення терміново підготувати пропозиції щодо передачі на «Південмаш» державних замовлень. Також були прийняті наші пропозиції щодо розв’язання питання із заборгованістю по заробітній платі працівникам «Південмашу». Ресурси та механізми для цього є. Прем’єр-міністр бере ситуацію на заводі під свій особистий контроль», – підкреслив Максим Курячий.

Як повідомлялося раніше, за ініціативи народного депутата Максима Курячого питання заборгованості по заробітній платі працівникам «Південмашу» було включено до порядку денного засідання Уряду після звернення до Прем’єр-міністра України майже 200 парламентарів.

Стаття розміщена на сайті "Солідарність" від 18.02.2015 р.

Стаття розміщена на сайті "Придніпров’я" від 18.02.2015 р.