Офiцiйний сайт народного депутата України VIII скликання, виборчий округ №25
49008 місто Дніпро, вул. Робоча, буд. 83 (068) 774-87-43
Графік роботи: вівторок з 10:00 до 17:00
 


Дорогі діти! Шановні батьки!

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре й радісне свято – день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей дітей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Впевнений, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри, забезпечити мир для тих, хто в найближчому майбутньому буде творити історію Дніпра і нашої держави. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Любі діти! Ми, дорослі, дуже пишаємося вашими успіхами, стараннями у навчанні та дитячих захопленнях. Нехай кожен ваш день буде насичений радісними відкриттями та цікавим спілкуванням з друзями.

Зичу вам, хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, здійснення мрій, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!

З повагою, народний депутат України Максим КУРЯЧИЙ

Теги: Курячий , МаксимКУрячий, КурячийМаксим, Максим Курячий Днепр