Офiцiйний сайт народного депутата України VIII скликання, виборчий округ №25
49008 місто Дніпро, вул. Робоча, буд. 83 (068) 774-87-43
Графік роботи: вівторок з 10:00 до 17:00
 


  • Головна
  • Новини
  • Привітання від народного депутата України Максима Курячого

Привітання від народного депутата України Максима Курячого

Дорогі дніпряни!
Щиро вітаю вас з Новим роком
та Різдвом Христовим!

Минає ще один рік... Для всіх нас він був непростим: загострена військова ситуація, посилення агресії з боку Росії, економічні труднощі та небачуваний розквіт політичного популізму, за допомогою якого намагаються повернутися до влади ті, хто ділив політичні дивіденди з Путіним, а сьогодні обіцяє нам «новий курс».

Наша держава заново виборює право на існування, водночас втілюючи непрості соціально-економічні перетворення. За те, що маємо можливість жити під мирним небом та працювати, вклонимося нашим бійцям, які не за святковим столом, а в окопах на Донбасі зі зброєю в руках захищають наші кордони. Згадаємо тих, хто втратив рідних на війні за Україну...

Яким буде наступний рік — залежатиме лише від нас самих. Від цього залежить суспільно-політична та економічна ситуація в Україні, подальший розвиток держави, її шлях у майбутнє.

Наші спільні успіхи, наша єдність зміцнює країну, наближає її до перемоги. Ми маємо достатньо сил та оптимізму, щоб протистояти будь-яким викликам, адже ми — українці!

Нехай доля завжди надійно оберігає кожного з  вас, ваших рідних та близьких, Новий рік обов’язково подарує надію, мир та любов, а ваша оселя наповниться добром, радістю і щастям!