Офiцiйний сайт народного депутата України VIII скликання, виборчий округ №25
49008 місто Дніпро, вул. Робоча, буд. 83 (068) 774-87-43
Графік роботи: вівторок з 10:00 до 17:00
 


Дві країни - одна проблема

  293Вбивство двох громадян Азербайджанської Республіки -  у тому числі дворічної дитини -  та поранення ще одної людини, які сталися 4 липня 2017 року внаслідок обстрілу вірменськими військами мирного села Алханли в зоні нагірнокарабахського конфлікту -  це черговий військовий злочин, який засуджується світовою спільнотою, а його організаторів та виконавців чекатиме міжнародний трибунал. 
          Українці висловлюють співчуття рідним загиблих та пiдтримують азербайджанський народ в його боротьбі за територіальну цілісність й суверенітет  у міжнародно визнаних кордонах. Ця трагедія вкотре засвідчує, що збереження статус-кво різних «заморожених» конфліктів неприйнятне.
          Ми четвертий рік ведемо війну з підступним та жорстоким ворогом на Донбасі, боремось за повернення анексованого Росією Криму до складу України, даємо відсіч інформаційним, економічним, кібератакам та диверсіям проти нашої Держави. За збереження свободи гинуть нашi вiйськовi.   Тому ми,  як ніхто,  розуміємо біль та гнів народу Азербайджану й будемо надавати йому нашу допомогу.