Офiцiйний сайт народного депутата України VIII скликання, виборчий округ №25
49008 місто Дніпро, вул. Робоча, буд. 83 (068) 774-87-43
Графік роботи: вівторок з 10:00 до 17:00
 


  • Головна
  • Новини
  • Суспільство потрібно гуртувати, роз”єднання – це політична маніпуляція

Суспільство потрібно гуртувати, роз”єднання – це політична маніпуляція

ГлавноеНародний депутат України Максим Курячий у прямому ефірі на каналі 112, висловив свою власну точку зору з приводу перейменування вулиць, міст та безпеки держави.


« В телевізійному ефірі де відбувається обговорення важливих політичних подій в державі, не місце для проведення історичних диспутів, для цього є науково-практичні конференції,круглі столи, де науковці мають висловлюватися щодо своїх оцінок, щодо інших історичної постаті. Для цього є університети де можна писати книжки, монографії, навчальні посібники і т.д., а що стосується перейменування міст, вулиць, скверів,бульварів, я вважаю, що це виключно прерогатива органів місцевого самоврядування. Більш того, коли заходить така ситуація коли не можуть дійти згоди міська рада, або сільська рада, або районна рада, тоді потрібно виносити на розсуд місцевого референдуму. До речі,таку законодавчу ініціативу я ще в минулому році зареєстрував. Я не можу зараз підтримати Дмитра Гордона з тим, що він в таких емоціях, в такому запалі наговорив», - сказав народний обранець.
Максим Курячий наголосив, що сьогодні потрібно об’єднувати суспільство .
«Справа в тому, що в такі дні скорботи День пам’яті вони об’єднують націю і народ і не тільки Київ, взагалі 14 мільйонів українців постраждали від тієї страшної війни я хочу сказати ще більше, аніж 14 мільйонів, давайте загадаємо про дітей війни в них та війна украла дитинство і вони також є постраждалими . І сьогодні, я вважаю дуже не припустимо в такі трагічні дні, чи то у Львові, в Харкові, в Дніпрі, в Києві будь-де, говорити на такі теми які можуть роз’єднати ,я вважаю ,що це спекуляція і політична маніпуляція.
Нас 25 років постійно роз’єднували, то лякали російською мовою, то лякали українською мовою, нас постійно роз’єднували на цьому наживалися, хтось собі навіть політичну кар’єру побудував . Що від цього сталося? Кров і війна на Донбасі і анексований Крим. Ось це має бути самим страшним уроком. Досить маніпуляцій, будь-яким журналістам, історикам треба говорити тільки про ті речі, які сьогодні можуть бути корисними для України. Я неодноразово казав, що питання безпеки держави здобуття миру на Україні, це має бути центровим питанням, яке має об’єднати не тільки суспільство, а ще й український парламент , ще й всіх українських політиків, чи тих які себе називають українськими, і тих політиків, і журналістів, які мають згуртуватися і коли ми почали говорити суспільному такому колі про питання зміни тактики подій на Донбасі, про питання концепції, щодо реінтеграції Донбасу , про можливості розширення наших можливостей військових збройних сил не бачущих концепції не читаючих її не читаючи навіть законопроект, вже почала лунати критика. У нас така нацональна риса останнім часом складається, що критикують всі і все. Я вважаю, що питання миру це те що сьогодні прагнуть більша частина українців, кожна мати, запитайте будь-кого, кожниий батько, вони більш за всього бояться, щоб до його порогу не прийшла війна. І саме тому, концепцію потрібно обговорювати, суспільство має знати яким чином ми будемо здобувати мир, - підкреслив Максим Курячий. https://ua.112.ua/video/dmytro-hordon-maksym-kuriachyi-ta-eduard-leonov-u-vechirnomu-praimi-telekanalu-112-ukraina-22062017-240343.html