Офiцiйний сайт народного депутата України VIII скликання, виборчий округ №25
49008 місто Дніпро, вул. Робоча, буд. 83 (068) 774-87-43
Графік роботи: вівторок з 10:00 до 17:00
 


"Інформаційний день" 5 канал 20.06.2017

У вівторок, 20 червня, в ефірі "Інформаційного дня" народний депутат Максим Курячий розповів про те, чи знайдуться у парламентарів голоси для закону про реінтеграцію ОРДЛО, якщо закон прийде у Верховну Раду. Так депутат наголосив, що питання відновлення державного суверенітету повинно сконцентрувати не лише увагу у сесійній залі, але увагу суспільства загалом.

"Центрове питання відновлення державного суверенітету та поновлення територіальної цілісності повинно сконцентрувати не тільки весь сесійний зал Верховної Ради України, а й взагалі все суспільство. Однак, таймінг ухвалення цього закону у нас дуже жорсткий та дуже напружений. По-перше, як такого законопроекту в остаточному вигляді немає і це природно. Справа в тому що на початку цей законопроект повинен бути розглянутий на Раді національної безпеки та оборони України. Це функція саме цього вкрай важливого державного органу. Після того, як він буде схвалений на Раді нацбезпеки та оборони його має очевидно підписати президент, оскільки таке питання не може без президента вирішуватися. І лише після цього він потрапить до українського парламенту, після цього повинен бути розглянутий у профільному комітеті і вже лише після цього у пленарній залі. Часу дуже обмаль до закінчення пленарної сесії і саме тому я вважаю, що потрібно ставити вже сьогодні питання щодо продовження роботи пленарної сесії Верховної Ради України. Досить відпочивати - потрібно працювати", - зауважив Максим Курячий.

https://www.5.ua/suspilstvo/dosyt-vidpochyvaty-potribno-pratsiuvaty-deputat-rozpoviv-za-iaki-zakony-potribno-vstyhnuty-proholosuvaty-do-kanikul-148384.html