Офiцiйний сайт народного депутата України VIII скликання, виборчий округ №25
49008 місто Дніпро, вул. Робоча, буд. 83 (068) 774-87-43
Графік роботи: вівторок з 10:00 до 17:00
 


Максим Курячий: зняти Ярему легко, але що далі?

На думку народного депутата Максима Курячого відправити у відставку Генпрокурора Ярему – не складно. Набагато складніше буде за Конституцієюпризначити нового, коли кожна фракція Верховної Ради  буде бачити на цій посаді«свого».

На думку народного депутата, є небезпека того. Що країна увійде в період «нескінченновиконуючого обов'язки» Генерального Прокурора. Про це Курячий написав на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

«Історія воєн ХХ століття, в тому числі і громадянської війни в Україні, яка починалася з «партизанщини», потім – «махновщини», вчить тому, що завжди здобуває перемогу та армія, яка, крім усього іншого, відрізняється дисципліною і організацією. У мене, як і у багатьох, сьогодні питань до роботи органівпрокуратури більше ніж відповідей ... Таке вже було в історії сучасної України. Всі ми пам'ятаємо «мильну оперу» з в.о. Генпрокурором Піскуном. Той був сам по собі, а органи прокуратури на місцях - самі по собі. Що не прокурор -царьок. Величезна кількість царьків. Цього не можна більше допустити. Це ще більше дестабілізує ситуацію вУкраїні. Хто тоді виграє? ... Відповідь – очевидна», - пише Максим Курячий.

При цьому народний депутат від президентської партії переконаний, що пан Ярема повинен бути на трибуніПарламенту, аби відповісти на всі питання людей, і сподівається, що це буде конструктивна, про-українськадискусія парламентарів.

«Вважаю важливим на законодавчому рівні створити механізми ефективної роботи органів прокуратури.Безумовно, необхідна люстрація . А нескінченний «в.о. Генпрокурора» навряд чи зможе забезпечити дотриманнярежиму законності як у країні, так і в самій прокуратурі. Навряд чи зможе адекватно відповідати на ті виклики і загрози, які стоять перед Україною і всім суспільством. Упевнений, що після дискусії в парламенті, а їй требавідбутися найближчим часом, будуть прагматичні рішення, які візьмуться не в емоціях», - підсумовує Максим Курячий.

Як стало відомо, 20 січня Віталій Ярема заявив, що за власною ініціативою прийде на наступне засідання Верховної Ради, аби розповісти парламентарям про стан законності у державі та розслідування резонансних злочинів.

Стаття розміщена на сайті «Дніпроград» від 20.01.2015