Офiцiйний сайт народного депутата України VIII скликання, виборчий округ №25
49008 місто Дніпро, вул. Робоча, буд. 83 (068) 774-87-43
Графік роботи: вівторок з 10:00 до 17:00
 


Біографія

Народився 8 листопада 1979 року у м. Павлоград в простій робітничій родині. Батько працював на шахті, мама на заводі. Зараз мої батьки на пенсії. Атмосфера в нашій родині завжди була дуже тепла, душевна, але в той же час і суворою.

Батькам дуже хотілося, щоб я отримав хорошу освіту, тому всіляко заохочували інтерес до книг, навчання, спорту, спілкування з цікавими і різнобічно розвиненими людьми.

В 1997 році закінчив із золотою медаллю середню школу № 8 м. Павлоград і вирішив вступати на юридичний факультет Дніпропетровського національного університету. Юриспруденція мене цікавила давно, і це рішення було свідомим. Витримав непросту конкуренцію на вступні іспити і був зарахований на перший курс юридичного факультету ДНУ.

Вчитися було цікаво, хоча й непросто. На четвертому курсі керівництво факультету запропонувало готуватися до продовження навчання в аспірантурі. Одночасно стали надходити цікаві пропозиції і від комерційних структур, куди влаштовувалися багато моїх однокурсників. Став перед вибором між високооплачуваною роботою комерційного юриста та академічною кар'єрою в престижному ВУЗі. Я розумів, що академічна юриспруденція без досвіду практичної роботи буде неповною, а бізнес-кар'єра мене не приваблювала. Тому, коли дізнався про конкурс на заміщення вакантної посади юрисконсульта у виконкомі Красногвардійської райради, вирішив подати туди документи і був прийнятий на роботу.

Продовжував навчання, поєднуючи роботу з освітою за індивідуальним графіком. У 2002 році з відзнакою закінчив університет і отримав диплом юриста.

У виконкомі Красногвардійської райради я пропрацював майже десять років, спочатку на посаді юрисконсульта, потім - завідувача юридичним відділом, а пізніше на посаді заступника голови виконкому.

Ці роки були справжньою школою управлінської роботи і життя. Мені дуже пощастило з моїми наставниками. Це були досвідчені, віддані державній службі авторитетні керівники району та міста.

Спільна робота і постійне спілкування з керівниками Південного машинобудівного заводу, інших великих промислових підприємств навчили мене глибоко поважати і цінувати нашу науково-технічну еліту, розуміти завдання виробництва і його роль в соціально-економічному розвитку району та міста.

robota na okruzi 5 20150129 1929652152Проте головними вчителями були люди. Щодня до виконкому приходили десятки відвідувачів зі своїми проблемами, яких потрібно було вислухати, проконсультувати і допомогти. Дуже швидко я зрозумів, що юридичних знань недостатньо, потрібна також і спеціальна управлінська підготовка. Тому вирішив вступити на заочне відділення ДНУ за спеціальністю «Державна служба» і в 2005 році, отримавши другу вищу освіту, став магістром державного управління.

У квітні 2006 року я був затверджений заступником голови Красногвардійського райвиконкому м. Дніпропетровськ, а через деякий час мене запросили на роботу до Верховної Ради України на посаду помічника-консультанта народного депутата.

Ситуація в країні різко змінилася, коли до влади прийшов Янукович. Навесні 2010 року я прийняв непросте рішення залишити роботу у виконкомі і присвятити себе політичній діяльності. В третій раз я  змінив свою долю, обравши шлях опозиційного політика.

Настали складні часи. Я в повній мірі відчув, що таке бути опозиціонером: наклеп, тиск, залякування, погрози - всі ці методи з арсеналу колишньої влади довелося випробувати в повній мірі. Але потрібно було протистояти Януковичу та його режиму, і ми боролися!

У важких умовах восени 2010 року проходили вибори до місцевих рад. Я був обраний депутатом та керівником фракції Дніпропетровської міської ради. На парламентських виборах 2012 року, коли адміністративний тиск влади був безпрецедентним, я балотувався в народні депутати від Об'єднаної опозиції по виборчому округу № 25  (межі округу - Красногвардійський та АНД райони) і, незважаючи на всі зусилля опонентів, посів друге місце.

Досвід цих двох виборчих кампаній став для мене безцінним, тому що я відчув підтримку людей, довіра яких, мені давала сили для подальшої боротьби.

Український народ повстав. Ми скинули владу януковича та обрали нового Президента України - Петра Порошенка, довіреною особою якого я був на Президентській виборчій кампанії. Але чи означає це, що ми перемогли і будемо спокійно жити в новій країні - по-новому, без страху і приниження, по совісті?

На жаль, ні. На Донбасі розв'язана терористична агресія, де гинуть наші рідні і близькі, руйнуються міста і села, зростає ненависть. Україну намагаються силою змусити відмовитися від права самостійно вирішувати, куди і з ким нам йти далі. Ми не хотіли і не хочемо війни, але нам її нав'язують.

Щоб її припинити, приборкати агресора і повернути мир в наші міста, потрібно завершити почате - повністю змінити владу в країні. Тому я прийняв пропозицію балотуватися в народні депутати від партії «Блок Петра Порошенко» і буду йти з нею до повної перемоги.

У листопаді 2014 року був обраний народним депутатом України VIII скликання. Увійшов до складу Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

Посади в Раді:

  • Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики;
  • Член Української частини міжпарламентської асамблеї України та Республіки Польща;
  • Член Виконавчого комітету Національної парламентської групи в Міжпарламентському Союзі;
  • Керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Данія;
  • Секретар групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Бразилія;
  • Секретар групи з міжпарламентських зв’язків з Азербайджанською Республікою;
  • Секретар групи з міжпарламентських зв’язків з Чорногорією;
  • Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки;
  • Член групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою;
  • Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща.

Нагороджений церковними нагородами: орденом «Почаївської ікони Божої матері», а також грамотою Митрополита Київського і всієї України Володимира.

Разом із сім’єю проживаю у м. Дніпропетровськ. Дружина працює викладачем Дніпропетровського Національного університету. Маю сина. З дружиною дуже хочемо, щоб наш син і всі його однолітки, їх батьки та майбутні діти могли жити в новій, вільній, щасливій та процвітаючій Україні.

Слава Україні!