Офiцiйний сайт народного депутата України VIII скликання, виборчий округ №25
49008 місто Дніпропетровськ, вул. Робоча, буд. 83 тел. (056) 767-21-71, (068) 774-87-43
Графік роботи: середа, п’ятниця з 10:00 до 17:00
 

  • slide01
  • slide02
  • slide03

Максим Курячий поздравил ветеранов с Днём Победы

6 CopyЩиро вітаю з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Пройшло понад 70 років, змінилося три покоління, але та війна залишила майже у кожній родині свій гіркий слід.

Сьогодні для нас пам'ять про ті далекі події є прикладом та уроком, оскільки здобутий тоді мир зараз в Україні зруйнований новим агресором. І зараз вже онуки славетних бійців зі зброєю в руках захищають наші кордони. Вірю, що спокій та порядок відновиться на нашій рідній землі!

Переможці 1945-го року на своїх плечах винесли важкість втрат, а потім відновили зруйновану країну. Ми вдячні вам за бойовий та трудовий подвиг, за право жити!

Земний вам уклін та слова вдячності! Ви для нас – не тільки взірець стійкості та мужності, терпіння та витривалості, а й також – віри у мир, власні сили та перемогу!

Слава Україні!

Максим Курячий: «Метеор» возвращен городу

image 648344122 CopyПять лет назад, в 2013 году, между госпредприятиями «Ледовые арены» и «ПО ЮМЗ имени А.М. Макарова» был подписан договор, которым предусматривалось проведение восстановительных ремонтных работ в рамках подготовки к финалу ЧЕ (чемпионата Европы) по футболу. Как известно, договорные обязательства так и не были выполнены, а главная спортивная
арена области практически оказалась на грани разрушения. С недавнего времени здание ледового дворца спорта «Метеор» по решению военной прокуратуры вновь возвращено в собственность «Производственного объединения «Южный
машиностроительный завод им. А.Н. Макарова», что, по словам народного депутата Максима Курячего, станет началом возрождения «Ледового дворца» Днепра.
- Предстоит большая работа по восстановлению главной спортивной арены нашей области. Трибуны стадиона могут разместить несколько тысяч человек. Уверен, когда эта мощная спортивная база будет восстановлена, она станет ареной новых спортивных отечественных достижений. Кроме того, это отличная площадка для проведения культурно-массовых мероприятий», - сказал народный депутат на недавно состоявшемся митинге у стен «Ледового дворца».

Детальніше...

Привітання ветеранів і працівників ракетно-космічної галузі України з професійним святом!

image 64834411Щиро вітаю ветеранів і працівників ракетно-космічної галузі України з професійним святом!
 
Особливе значення цей день має для дніпровців, бо саме на території нашого рідного міста розташовані стратегічні підприємства — завод “Південмаш” та КБ “Південне”. 
 
Саме ви — трудові колективи цих велетнів - забез­печуєте та зберігаєте в непростих умовах почесний статус космічної держави. Ваш досвід, праця та інтелект дійсно потрібні Україні! 
Впевнений, що слава українських підкорювачів космосу примножуватиметься й далі. 
 
Сьогодні є політична воля та наміри системно перезавантажити роботу галузі, підтримати її, знайти ефективні рішення, які забезпечать сталий динамічний розвиток та виведуть її на нову орбіту. Українське ракетобудування — на порозі нових можливостей. 
 

Бажаю вам нових відкриттів і звершень, максимальної реалізації наукових розробок. Зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, наснаги, мирного неба, достатку, добра і щастя!


Facebook   YouTube